Opinie o firmie MAGFORTE

W ostatnich latach udało nam się pozyskać sporo klientów, którzy po dzień dzisiejszy korzystają z naszych usług. Niestety jak to również bywa w dzisiejszych czasach, sporo firm o podobnym profilu działaności podszywało się pod naszą działalność, dlatego postanowiliśmy założyć podstronę z opiniami na temat naszej firmy, potwierdzoną realnymi wpisami na temat z naszej firmy. Poniżej znajdą państwo opinie na temat naszej firmy z wizytówki Google, a także z profilu Panoramy Firm.

O tym że pole magnetyczne pomaga na stawy i kręgosłup wiedziałem już wcześniej bo miałem zabiegi w sanatorium. Na dzień dzisiejszy po kilku miesiącach stosowania pola magnetycznego od Magforte przestały mi dokuczać zimne stopy i dłonie dzięki poprawie krążenia. Polecam osobom mającym problemy z krążeniem i stawami.

Robert

Panorama Firm

Witam. Jestem osobą unikającą wydwania opinii tych dobrych i złych. Ale o tym że rwa kulszowa puściła po 3 dniach i nie biorę insuliny już 16 dni to musiałam się pochwalić! Pole magnetyczne to naprawdę dobra metoda leczenia.
Baśka

Panorama Firm

Firma dokladnie dwa dni temu odbyła dla mnie pierwsze badanie kontrolne, choć bardzo się wahałam przy wyborze, bo temu panu tak ładnie z oczu patrzyło….ale słowa dotrzymali˘?Po zrobieniu planu terapeutycznego, insuline odstawiłam już ponad miesiąc temu, zamieniam ją na zabieg i nie jest źle. Pole magnetyczne to super metoda i mino wszystko,że byłam wiele razy prywatnie, to i tak najważniejsza jest opieka specjalistów i dalsze plany terapeutyczne. Polecam i pozdrawiam.
Celina

Panorama Firm

Urządzenia są bardzo dobre jakościowo a przede wszystkim spełniają swoją funkcję w 100%. Bardzo mi pomagają, polecam.
Brunon Halinko

Google Moja Firma

Jestem zadowolony. Czuję się lepiej i wyniki badań sa lepsze. Lekarz zmniejszyl dawkowanie lekarstw. Czy polecam? Zdecydowanie.
Norbert

Panorama Firm

Mogę z ręką na sercu polecać. Jestem po wypadku, kręgosłup szyjny był w masakrycznym stanie, do tego doszły szumy uszne i zmęczenie. Trulem się lekami, które i tak nie pomagały… Szumy uszne były tak irytujące że prosiłem lekarzy o ogluszenie mnie, nie spałem. Skorzystalem z oferty Magforte i po dwóch miesiącach regularnych zabiegów jest wyraźna poprawa, szumy jeszcze są, ale minimalne, mam więcej energii, wysypiam się.
Sławek

Panorama Firm

Jesteśmy zadowoleni. Używamy zakupiony sprzęt całą rodziną. Moja żona, która od lat bezskutecznie zmagala się z RZS, mówi że te zabiegi uratowaly jej życie. Syn ma wyraźną poprawę przy astmie, ja przy zaparciach. Już polecilismy wszystkim znajomym. Dziękujemy i życzymy Państwu powodzenia!
Wojciech

Panorama Firm

Widzę tutaj dużo negatywnych opinii, ale nie wiem dlaczego bo ludzie którzy je dają terapii chyba nie stosowali. Ja osobiście dałem sie namówić na program i rehabilitacje. Po czterech miesiącach zabiegów mój organizm pracuje na innych obrotach. Nie żałuję.
Wojtek

Google Moja Firma